Lai sniegtu atbalstu interešu izglītības pedagogiem, vecākiem un izglītojamajiem ārkārtējās situācijas laikā, kā arī, lai nodrošinātu veiksmīgu attālināto interešu izglītības mācību procesa norisi, Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas interešu izglītības iestādēm, sagatavojis metodiskos ieteikumus un kopīgu elektronisko ideju krātuvi attālinātam mācību procesam interešu izglītībā.
Interešu izglītības pedagogiem darbam, kā arī bērniem un jauniešiem brīvajā laikā ir iespēja izmantot dažādu jomu speciālistu un interešu izglītības pedagogu apkopotās noderīgās saites ar mācīšanās spēlēm, izglītojošiem video, mācību platformām vai pedagogu ierakstītām video nodarbībām.
Elektroniskā ideju krātuve ir pieejama ikvienam interesentam – skolotājiem, vecākiem, izglītojamajiem ŠEIT (fails tiks regulāri papildināts).
Savukārt šeit pieejami interešu izglītības pedagogu sagatavotie metodiskie materiāli.
Katrs var atrast sev nodarbošanos atbilstoši interesēm!
Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra jomu galveno speciālistu metodiskie ieteikumi attālinātai mācību procesa īstenošanai pieejami zemāk:
- Tautas deju jomas galvenās speciālistes Inetas Bērziņas ieteikumi
- Aijas Jansones prezentācija par tautas tērpa komplektēšanu
- Mūsdienu dejas galvenās speciālistes Ivettas Tamanes ieteikumi
- Piemērs dejotāju rokasgrāmatas izveidei
- Mūzikas jomas galveno speciālistu Ilonas Plūmes un Artas Grīnas ieteikumi
- Teātra mākslas galvenās speciālistes Lauras Paegles ieteikumi
- Folkloras jomas galvenās speciālistes Dinas Liepas ieteikumi
- Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas galvenās speciālistes Elitas Kalnačas apkopotie avoti mākslas pedagogiem
Ar visiem Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra speciālistiem aicinām sazināties elektroniski vai telefonsarunā. Klātienes tikšanās netiek organizētas.
Informējam, ka tuvākajā laikā tiks publicēts interešu izglītības metodisko materiālu skates nolikums, kā arī informācija par Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra plānotajiem tiešsaistes tālākizglītības kursiem (šobrīd jau aktīvas 3 programmas. Vairāk info ŠEIT).